Sraz U Šebestiána

06.01.2012 01:50

Ahoj Kamarádi,

tak už máme sraz v hospodě U Šebestiána za sebou. Bohužel. Lidičky ani nevíte jak rád jsem Vás všechny zase viděl. Jen škoda že ten čas tak rychle utíká. Pokud mohu zhodnotit účast tak byla výborná ( Karel,Sorry,Jerry,Rýša,Rošťák s Rošťandou,Amazonka,Markétka,Méďa,Maki,Jarmila) jen škoda že nedorazily Šála s Vlčákem jsou to mantinelové. Doufám , že se v tak hojném počtu zase brzo sejdem.

Domluvili jsem se  ( Karel,Jerry,Rýša,Sorry,Méďa,Jarmila předpokládám že pojede doufám i Kopák ) na termín 04-05.02.2012  vandr Blíževedly - Vlhošť-Martinské stěny-Zakšín. Pokud se někdo přidá budem jedině rádi. Už se strašně těším.

Dále jsme se předběžně dohodly na vandr s dětma na jaře po Velikonocích. Přesnější termín a podrobnosti se časem dohodnou.

Probrali jsme také téma možného organizování COUNTRY BÁLU v Nedvězí. Pokusím se dát dohromady finanční rozpočet a informace co je vše potřeba a pak to na jaře společně proberem. Uvidíme zda je toto vůbec reálné dát zase dohromady. Plně doufám , že se nám to společně podaří.

 

Karel